UWAGA: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności
[ Zamknij ]
Dzisiejsza data itp
Login: Hasło:
Konferencja: Czarna Lista Barier 2014NIK pozytywnie o ZUS w roli zakładu emerytalnegoNaczelny Sąd Administracyjny stanął po stronie podatnikaPonad 5 mln deklaracji PIT przez InternetŚwiadczenia kanadyjskie przelewem na konto w PolsceSejm przyjął nowe prawo antymonopoloweNIK o ochronie klientów rynku finansowego
Strona 1 z 1
płatnik wysyłka
(Kategoria: Kadry i ZUS)
2013-10-29 10:38:07
~Alinka
Witam, od wczoraj próbuję wysłać dokumenty do ZUS i cały czas dostaję komunikat :
"połączenie z serwerem zostało zresetowane", może ktoś wie o co chodzi. A może miał podobny problem.
Pierwsza - Poprzednia - 1 - Następna - Ostatnia

2014-10-30 10:53:38
~Anna, Wielkopolska
Mam taki sam problem, dzisiaj także u mnie nie działa, dosteję taki sam komunikat. Nie mam pojęcia co z tym zrobić.
2014-10-30 11:04:18
~pawka
a jakie macie ustawione serwery? jeślihttps://www.ewd2.wroclaw.zus.plto zmiencie nahttps://www.ewd2.warszawa.zus.pl/bo wrocław cosik nie chodzi.
2014-10-30 12:58:13
~Ivetta
ja wczoraj z Warszawy na Wrocław akurat musiałam zmienić, bo nie chciało wysłać....
2014-10-30 13:19:40
~perek
Grzebią
http://forumplatnika.pl/index.php/topic,377.0.html
2014-10-30 14:09:26
~Mirek
kurcze mi też nie działa.
jak zmienić ten serwer w płatniku?
2014-10-30 15:44:57
~coco
Mi również nie udało się nic wysłać z Płatnika, czy ktoś zna przycznę ?
2014-10-30 15:57:22
~Ivetta
Przekaz- Ustawienia przekazu elektronicznego - Inne 
na dole zmienicie miasto na jakiekolwiek inne (Gdansk, Warszawa, Wroclaw)

i spróbujcie ponownie
2014-10-31 09:22:13
~coco
W związku ze zbliżającym się terminem wygaśnięcia certyfikatu ZUS "PE-2-ZUS-EWD" Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina o konieczności jego aktualizacji w programie Płatnik lub innych programach służących do przesyłania dokumentów do ZUS.

Aktualizacja ta jest możliwa od 28 października po godzinie 18.00:

w programie Płatnik poprzez: wejście do sekcji Przekaz Elektroniczny/Certyfikaty,wybranie z menu Przekaz opcji "Pobierz i rejestruj certyfikat ZUS".
poza programem Płatnik, poprzez:samodzielne pobranie certyfikatustądrejestrację we właściwym oprogramowaniu.
Aktualizacja certyfikatu jest niezbędna do przekazywania dokumentów elektronicznych do ZUS.
2014-10-31 09:36:52
~coco
Udało mi się wszystko dzisiaj wysłać !

wystarczy w PŁATNIKU wybrać :
- przekaz
- pobierz i rejestruj cetyfikat ZUS
i poszło :)
Pierwsza - Poprzednia - 1 - Następna - Ostatnia

Autor:
Odpowiedź:
Potwierdź kod z obrazka:

Forum podatkowe "Oleńka"

O nas
Regulamin
Cennik
Reklama
Kontakt
Dojazd
RSS
taxall.pl
www.taxall.pl
Copyright © TaxAll Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Wilczyńskiego 27, 21-400 Łuków, NIP: 7010027412, REGON: 140591171,
KRS: 0000266969 prowadzony przez XI Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego w Lublinie, kapitał zakładowy: 85.000 zł
Webmaster: yayuuu, webmaster@taxall.pl